Możliwość komentowania Personalizowana Medycyna: Leczenie Dopasowane do Genów została wyłączona

Wearable Technologies: Jak Gadżety Monitorują Nasze Zdrowie?

Relewantną sprawą są również foteliki dziecięce. Prawo rozporządza, aby podróżowały nich dzieci, które nie osiągnęły 150 cm wzrostu i dwunastego roku życia. Jest to ponadprogramowe zabezpieczenie dziecka w razie wypadku. Koniecznie musi być ono szczegółowo zapięte pasami. Nawet jeżeli jest już dosyć wielkie oraz fotelik mu się nie podoba, nie ulegajmy perswazjom oraz przestrzegajmy przepisom-robimy to w końcu dla korzystna dziecka. Foteliki są zaprojektowane tak, żeby były równolegle bezpieczne oraz komfortowe. To właśnie dzięki fotelikowi i specjalnym pasom jesteśmy w stanie zminimalizować niebezpieczeństwo urazu podczas wypadku czy nawet szarpnięcia samochodu w trakcie silnego hamowania. Do niebezcelowych dzieciom dodatków należą również ANCHOR, jakie montujemy w samochodzie przodem lub też tyłem do kierunku jazdy. Posiadają dobre pasy, które nie krępują ruchów dziecka, lecz równocześnie chronią je przed uderzeniem się w głowę podczas ostrego hamowania lub skrętu. Fotelik samochodowym to nie wymysł, to w głównej mierze wymóg regulowany przepisami o ruchu drogowym, wedle jakiego dzieci do lat 12 i do 150 cm wzrostu jeżdżą w takich oczywiście fotelikach.

1. Sprawdź stronę

2. Zajrzyj tutaj