Możliwość komentowania Psychologia Szczęścia: Jak Pozostać Optymistą? została wyłączona

Zrozumienie Emocji: Jak Wpływają na Nasze Zdrowie?

Szkoła jest ważnym elementem życia każdego z nas. To ona w nas kształtuje świadomość pojmowania świata na każdej jego płaszczyźnie. To naturalnie dzięki szkole umiemy się podpisać, umiemy kształtować swoją świadomość, wiemy, co jest dobre a co nie, wiemy jak toczyły się losy ludzi przez ostatnie sto czy dwieście lat. Zdajemy sobie sprawę z tego jak wyglądał świat kilka wieków temu. Młodzież w szkole przede wszystkim ma obowiązek być pewna tego, co już wie, i czego pragnęłaby się jeszcze nauczyć, z czego pogłębiać wiedzę przez książki ANCHOR. Gimnazjum jest dobrą szkołą, która ma kształtować tego typu elementy. Młodzież w szkole powinna także znać swoje miejsce. Coraz częściej mówi się o znęcaniu się nad słabszymi, jednak także nad nauczycielami, co bywa wielokrotnie niedopuszczalną myślą. Młodzi ludzie nie są już na tyle zdyscyplinowani, co kiedyś. Najistotniejszym elementem wychowania takiego młodego człowieka powinna być w głównej mierze dyscyplina, jaka uczy zachowania w pojedynczych sytuacjach, kultury oraz nie tylko. Młodzież w szkole ma interesować się nauką, kontaktami z równolatkami, nie bijatykami lub znęcaniem się.

1. Porady

2. Sprawdź to