Możliwość komentowania Wpływ ścieżki dźwiękowej: Muzyka jako narracja. została wyłączona

Wizualny storytelling: Jak obrazy przekazują emocje.

Pranie dywanów jest czynnością dość trudną ze względu na powierzchnie czyszczenia, jak i też uciążliwość zabrudzeń. Coraz więcej osób decyduje się zatem na korzystanie z pralni. Są one przeznaczone dla posiadaczy wszelkich typów dywanów: z materiałów naturalnych, syntetycznych (na przykład ANCHOR), nieważne również czy są one długowłose bądź krótkowłose. Pierwszym albowiem krokiem jest inspekcja dywanu, która bazuje na analizie materiału, rodzaju włókna z którego jest on stworzony, zabrudzeń i uszkodzeń. Następnie jest trzepany w celu usunięcia pyłów, piasku czy sierści. Następnym krok to zapieranie najbardziej uciążliwych brudów, bezsprzecznie przy użyciu umyślnie do tego skonstruowanych detergentów, które nie uszkodzą konstrukcji przedmiotu. Ostatecznie w ten sposób przygotowane dywany są prane mechanicznie oraz podlegają wirowaniu. Istotne znaczenie ma też sam proces suszenia, który ma obowiązek odbywać się w dobrze dobranej temperaturze. Po tych zabiegach, dywan niemal jak pionierski, trafia do właściciela.

1. Przewodniki

2. Pobierz teraz